آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» رئیس کل دادگستری گلستان : هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

رئیس کل دادگستری گلستان : هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

موضوع : ---

رئیس کل دادگستری گلستان : هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در برخورد با فساد خط قرمزی نداریم و فساد هر جا باشد اعم از دستگاه قضایی و دستگاه هایی اجرایی با آن برخورد می کنیم.

هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به آغاز برداشت گندم در گلستان گفت: خرید گندم یکی از مواردیست که امکان فساد در آن زیاد است و دادستان‌ها مکلفند امسال برای جلوگیری از فساد در این بخش با استفاده از ظرفیت‌های مردمی جلوی فساد و رانت در این بخش را بگیرند.

هاشمیان از دادستان‌ها خواست: در شناسایی فساد از گزارش‌های مردمی و سمن‌ها کمک بگیرند و در حقوق عمومی که نیاز به گزارش دستگاه هاست منتظر شکایت مدیران اجرایی نمانند و ورود کنند.

هاشمیان با اشاره به این که گلستان نخستین استان کشور است که کارگروه گسترش عدل و آزادی‌های مشروع را تشکیل داده است افزود: برخورد با فساد و حل مشکلاتی که سالهاست به علت تعلل دستگاه‌ها به گره کوری در زندگی مردم تبدیل شده است از مواردیست که در این کارگروه دنبال می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سخنان خود بر حفظ منابع طبیعی و نگاه ویژه دادستان‌ها به این بخش تاکید کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده در سال‌های اخیر جنگل خواری در گلستان کاهش چشمگیر یافته، اما مرتع خواری همچنان خاموش و در سکوت رسانه‌ها و سمن‌ها انجام می‌شود و متاسفانه در برخی مناطق شاهدیم شبانه ده‌ها هکتار مرتع شخم می‌شود.

هادی هاشمیان بار دیگر از روسا و دادستان‌ها خواست: کانال‌های ارتباطی خود با مردم را بیشتر کنند و از نخبگان، علما، دانشگاهیان و تشکل‌های مردم نهاد برای افزایش آگاهی‌های حقوقی مردم و شناسایی مشکلات مردم و کشف فساد بهره‌مند شوند.

رئیس کل دادگستری گلستان در بخش دیگری از سخنان خود از کاهش ۶۷ درصدی پرونده‌های معوق در سال گذشته خبر داد و گفت: تعدادی از پرونده‌های معوق در واحد‌های اجرای احکام باقی مانده که ان شاء الله امسال با همت جهادی همکاران قضایی تعیین تکلیف خواهد شد.

هاشمیان بر رفتار مناسب با مردم دوباره تاکید کرد و گفت: همه تلاش‌های ما برای گره گشایی از کار مردم و رسیدگی به مطالبات آنان است و هیچ توجیهی در برخورد نامناسب پذیرفته نیست.

استفاده بیشتر از ظرفیت قانون برای صدور آرای جایگزین حبس، سرعت و کیفیت در صدور آرا و ارجاع بیشتر پرونده‌ها به شعب صلحی، نظارت بیشتر بر زیرمجموعه از دیگر مواردی بود که رئیس کل دادگستری در جلسه امروز خود از روسا و دادستان‌ها خواست در اولویت خود قرار دهند.

موضوع : ---
نوشته شده توسط : منصوری در 20-03-1399, 06:56 | بازدید : 40 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

رئیس کل دادگستری گلستان : هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

  رئیس کل دادگستری گلستان : هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم رئیس کل دادگستری گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان:رسیدگی به پرونده محتکر ماسک و دستکش در گلستان آغاز شد

  رئیس کل دادگستری گلستان از آغاز رسیدگی به پرونده محتکر ماسک و دستکش در استان خبرداد. ،هادی

دادستان گرگان خبر داد: تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

  دادستان گرگان خبر داد: تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان دادستان عمومی و انقلاب

رئیس کل دادگستری گلستان : برخورد مامور نیروی انتظامی با موتورسیکلت‌سوار کردکویی در فضای مجازی، احساسات عمومی را جریحه‌دار کرد.

  رئیس کل دادگستری گلستان : برخورد مامور نیروی انتظامی با موتورسیکلت‌سوار کردکویی در

عدم همکاری اداره آب گلستان در زمینه پلمپ چاه‎های غیرمجاز

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در زمینه پلمپ چاه‎های غیرمجاز احکام زیادی در واحدهای اجرای احکام
حدیث روز
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 568 چهارشنبه 15 مرداد 1399
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 67
بازدید دیروز: 65
بازدید ماه:1524
بازدید سال:27491
بازدید کل:392877