آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » امام جمعه اهل سنت آق‌قلا : رهبر معظم انقلاب ناخدای کشتی انقلاب است که آن را از تلاطم ها در امان نگه داشته است /جنایت و ظلم‌های رژیم پهلوی به اهل سنت را فراموش نمی‌کنیم

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا : رهبر معظم انقلاب ناخدای کشتی انقلاب است که آن را از تلاطم ها در امان نگه داشته است /جنایت و ظلم‌های رژیم پهلوی به اهل سنت را فراموش نمی‌کنیم

موضوع : سیاست

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا : رهبر معظم انقلاب ناخدای کشتی انقلاب است که آن را از تلاطم ها در امان نگه داشته است /جنایت و ظلم‌های رژیم پهلوی به اهل سنت را فراموش نمی‌کنیم

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با بیان اینکه این انقلاب دستاوردهای بزرگی دارد، گفت: ظلم و ستم آن روزهای رژیم پهلوی به مردم ایران به ویژه به اهل سنت را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا

آخوند عبدالحی میرزاعلی در میزگرد تخصصی فرصت‌ها و تهدیدها در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه این انقلاب دستاوردهای بزرگی دارد، اظهارداشت: همه ما موظف هستیم قدر انقلاب اسلامی را بدانیم زیرا این انقلاب یک حادثه تاریخی بود.

وی افزود: ظلم و ستم آن روزهای رژیم پهلوی به مردم ایران به ویژه به اهل سنت را هرگز فراموش نخواهیم کرد. ما خودمان شاهد بودیم که یک سرباز چقدر قدرت داشت و به مردم ظلم می کرد اما هیچ یک از برادران منطقه توان پاسخ دادن به او را نداشتند.

امام جمعه اهل سنت آق قلا با بیان اینکه باید خداوند را به خاطر نعمت انقلاب اسلامی شاکر باشیم، خاطرنشان کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی افکار مردم باز و تبدیل به تفکرات اسلامی شد. در میان ترکمن‌ها اوایل انقلاب یکسری بودند که تفکرات کمونیستی داشتند و یا اینکه از بیرون به منطقه آمده بودند و جوانان خام را به بیراهه بردند اما به برکت انقلاب اسلامی همه حول اسلام جمع و همراه و هماهنگ با نظام شدند.

وی با بیان اینکه همدلی، اتحاد و اتفاق نظر داشتن از نعمت های پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: بزرگترین نعمتی که به برکت انقلاب اسلامی به آن رسیدیم، وحدت بود. هرچند در گذشته با برادران اهل تشیع مراوده داشتیم و داد و ستد می‌کردیم اما این وحدت و تعامل و انسجام وجود نداشت که به برکت انقلاب حاصل شد.

امام جمعه اهل سنت آق قلا تأکید کرد: وحدت در برابر حیله و نیرنگ دشمنان بزرگترین نعمت این انقلاب است که اگر در برابر آن کوتاهی کنیم، دشمن بین ما مسلمانان، شیعه و سنی رخنه خواهد کرد و این ضربه ای مهلک بر بدنه اسلام عزیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ناخدای کشتی انقلاب است که آن را از تلاطم ها در امان نگه داشته است، تصریح کرد: امروز همه ما شیعه و سنی در برابر انقلاب وظیفه داریم که از آن حفاظت و حراست کنیم.

آخوند میرزاعلی با اشاره به دستاوردهای نظام به ویژه برای منطقه ترکمن صحرا گفت: قبلا خبری از بهداشت و درمان نبود ولی امروز به برکت این نظام طرح تحول سلامت اجرا می شود و روستایی نداریم که خانه بهداشت نداشته باشد. در منطقه ترکمن صحرا قبلا آبی برای خوردن نداشتیم و از آب گرگانرود یا چاه‌هایی که دستی حفر می‌شد، استفاده می‌کردیم.

وی ادامه داد: ما حتی نمی دانستیم بیمه چیست اما امروز بیمه روستایی وجود دارد، ما در گذشته بهره‌ای از برق نداشتیم اما امروز در ترکمن صحرا روستای بدون برق نداریم. حتی راه ارتباطی بین شهرو روستاها هم وجود نداشت، بیشتر راه های ما "مال‌رو" بود و بهترین آن هم جاده شن ریزی شده آق‌قلا- گنبدکاووس بود.

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با بیان اینکه نباید دستاوردها و خدمات نظام را نادیده گرفت به تلاش‌های استکبار جهانی برای از بین بردن وحدت مسلمانان اشاره کرد و گفت: هدف انقلاب اسلامی ترویج اسلام و کمک به مستضعفین جهان است. امروز جمهوری اسلامی از فلسطینی حمایت می‌کند که برادران اهل سنت ما آنجا هستند.

 وی تأکید کرد: برای جمهوری اسلامی حمایت از اسلام و مسلمانان ملاک است نه شیعه و سنی. اگر غیر از این بود که امروز کمک های شایانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای احداث مساجد و حوزه‌های علمیه اهل سنت، طلاب و مدرسین آنها کرده است را شاهد نبودیم.

آخوند میرزاعلی ادامه داد: جمهوری اسلامی امروز برای پیشرفت و به روز بودن طلاب و روحانیون اهل سنت هزینه می‌کند و این وظیفه ما را برای حفظ و حراست از این انقلاب سنگین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه برخی کاستی های موجود نباید سبب وارد کردن خدشه به اصل انقلاب و نظام شود، گفت: رهبر معظم انقلاب مدیری مدبر و توانمند است که اقتدار و امنیت و صلابت امروز جمهوری اسلامی ناشی از هدایت ها و ارشادات و راهبری حکیمانه ایشان است. وضعیت امروز کشورهای مسلمان منطقه مانند سوریه، یمن، عراق و غیره کاملا تفاوت وجود ولی فقیه و رهبری آگاه را نشان می‌دهد.

 

 

 

موضوع : سیاست
نوشته شده توسط : reza در 18-11-1396, 16:16 | بازدید : 564 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل دو + صفر ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

امام جمعه علی آباد کتول: بزرگترین تهدید انقلاب اسلامی از بین رفتن روحیه مردمی مسئولین است

  امام جمعه علی آباد کتول: بزرگترین تهدید انقلاب اسلامی از بین رفتن روحیه مردمی مسئولین است

امام جمعه پیرواش سفلی: با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنیم

  امام جمعه پیرواش سفلی: با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب تجدید بیعت می کنیم

امنیت امروز ما ثمره انقلاب است/ ملت ايران قوي‌تر از هر سال در ٢٢ بهمن حاضر شوند

  امنیت امروز ما ثمره انقلاب است/ ملت ايران قوي‌تر از هر سال در ٢٢ بهمن حاضر شوند به

امام جمعه بندرترکمن: سکوت در برابر فتنه خیانت به انقلاب است

  امام جمعه بندرترکمن: سکوت در برابر فتنه خیانت به انقلاب است به گزارش گلستان مهر، حجة

امام جمعه بندرگز: هاشمی‌رفسنجانی روحیه اشرافی‎گری را از دوره ریاست‎جمهوری به بدنه نظام اسلامی وارد کردند

امام جمعه شهرستان بندرگز در واکنش به سخنان اخیر هاشمی در اهانت به روستائیان، به بیانات امام خمینی
حدیث روز
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 568 چهارشنبه 15 مرداد 1399
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 56
بازدید دیروز: 65
بازدید ماه:1513
بازدید سال:27480
بازدید کل:392866