آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » عجب شوراي شهري داريم!!!/ تعطیلی مداوم جلسات علنی شورای‌شهر گرگان

عجب شوراي شهري داريم!!!/ تعطیلی مداوم جلسات علنی شورای‌شهر گرگان

موضوع : سیاست

انتقاد تند ناصر گرزین نسبت به حسین ربیعی/ تاخیر 40 دقیقه‎ای قدس مفيدي در جلسه/حسين ربيعي: آقایان کجا هستند؟ اگر نمی‎آیند من جلسه را تعطیل کنم / ناصر گرزین : ما به بی‎نظمی عادت کرده‎ایم- هر کس که در برابر حقیقت سکوت کند خیانت کرده است / سبطي: برنامه آنها این بود که این جلسه تعطیل شود / تماس پايين محلي با زهرا نورا براي شركت در جلسه / نائب رئیس شورای‌شهر انتخاب نشده است

با توجه به عدم حضور اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در صحن شورا و به حد‌نصاب نرسیدن اعضاء، جلسه علنی شورای‌شهر لغو شد.

به گزارش گلستان مهر، یکصد و نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان که قرار بود ساعت 15 ديروز به صورت رسمی و علنی در محل سالن جلسات صحن شورای اسلامی شهر گرگان برگزار شود به دلیل حد نصاب نرسیدن اعضاء لغو شد.

تاخیر بیش از اندازه اعضای شورای اسلامی شهر گرگان باعث اعتراض برخی از اعضای شورا و ترک جلسه توسط آنها و عدم تشکیل جلسه امروز صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان بود.

ناصر گرزین سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان که پس از گذشت بیش از 15 دقیقه از ساعت مقرر شروع جلسه با ابراز ناراحتی و صدای بلند خطاب به رئیس شورا اعلام می‎کرد: هر کس که در برابر حقیقت سکوت کند خیانت کرده است. پس از گذشت 35 دقیقه از ساعت مقرر جلسه به تاخیر بیش از اندازه اعضای شورا برای حضور در صحن انتقاد کرد و از شورای شهر خارج شد.

حتی این تاخیر اعضا باعث انتقاد رئیس شورا به محمد عرب‌احمدی دبیر جلسات شورای اسلامی شهر گرگان شد و خطاب به وی گفت: آقایان کجا هستند؟ اگر نمی‎آیند من جلسه را تعطیل کنم.

* انتقاد گرزین از بی‌نظمی اعضای شورای شهر گرگان

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان پس از این عکس‎العمل رئیس شورا، خطاب به رئیس شورا و با لحن منتقدانه نسبت به تکرار این عملکرد اعضاء، تاکید کرد: بالاخره باید از یکجا تکلیف مشخص شود.

ناصر گرزین بیان کرد: وقت همه ارزش دارد، اینکه همه را دعوت می‎کنید و اینجا می‎نشینیم تا آقایان بیایند اصلا درست نیست.

وی اضافه کرد: ما به بی‎نظمی عادت کرده‎ایم و متاسفانه همه کارهای ما به ملاحظه‎کاری همراه شده است.

پس از بیان انتقادهای تند ناصر گرزین نسبت به حسین ربیعی رئیس شورای شهر گرگان، وی جلسه را ترک کرد.

این در حالی است که علیرضا پزشکپور، صفرعلی پایین‎محلی، زهرا نورا، حسین ربیعی، محمدرضا سبطی و ابراهیم جرجانی به همراه ناصر گرزین، اعضایی بودند که در ساعت مقرر در صحن علنی شورای شهر گرگان حاضر بودند.

پس از آنکه گرزین جلسه را ترک کرد، سیدمحمد قدس‌مفیدی رئیس کمیسیون توسعه و عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای شهر گرگان با تاخیر 40 دقیقه‎ای و با عذرخواهی از حاضران وارد صحن شد اما هنوز برای رسمیت یافتن جلسه، حضور دو عضو دیگر لازم بود.

* تعطیلی یک هفته‌ای صحن شورای شهر گرگان

حسین ربیعی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان پس از گذشت 50 دقیقه از ساعت مقرر آغاز صحن علنی، به طور رسمی لغو جلسه را اعلام کرد و بدین ترتیب یکصد و نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان که قرار بود به صورت رسمی و علنی تشکیل شود، لغو شد.

این در حالی است که محمدرضا سبطی نائب رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر گرگان در مقابل این تصمیم رئیس شورا با صدای بلند گفت: برنامه آنها این بود که این جلسه تعطیل شود.

صفرعلی پایین‎محلی یکی دیگر از اعضای شورا سعی بر آن داشت تا با انجام تماس تلفنی از برخی اعضای غایب، آنها را مجاب کند برای تشکیل جلسه به صحن شورا بیایند.

هرچند که زهرا نورا در ساعت 16 و یک ساعت پس از زمان تعیین شده برای آغاز جلسه و آن هم با تماس صفرعلی پایین‌محلی وارد شورا شد، اما جلسه لغو شده بود و حضور وی فایده‎ای نداشت.

بر اساس این گزارش، قرار بود در این جلسه انتخاب نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان و برخی لوایح و سرنوشت برخی پروژه‎های مختلف شهر و همچنین تعیین جلسه برای اخذ پاسخ از شهردار گرگان در خصوص طرح سئوال اعضای شورا از شهردار به تصمیم‌گیری گذاشته شود.

با عدم تشکیل این جلسه و با توجه به عدم رای‎گیری برای جلسات فوق‎العاده شورا، به طور طبیعی تا یک هفته آینده شورای شهر گرگان هیچ‌گونه مصوبه‎ای را در صحن شورا نخواهد داشت./فارس

موضوع : سیاست
نوشته شده توسط : reza در 7-04-1394, 10:40 | بازدید : 2776 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل ده + شش ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

روزنامه اطلاعات روزنامه یک فتنه‌گر است!

دعایی: موسسه اطلاعات موسسه سیدمحمد خاتمی است!!! / وی طی سالهای پس از فتنه روزنامه اطلاعات را به

استاندار گلستان: بودجه های ابلاغ شده نمی رسد/ اعتبارات در حد مصوبه باقی می ماند

استاندار گلستان با بیان اینکه بودجه های ابلاغ شده به گلستان نمی رسد، گفت: متاسفانه اعتبارات ابلاغی

با حکم استاندار ، سرپرست معاونت اقتصادی و بین‌الملل استانداری گلستان معرفی شد

علی مرگدری در مراسمی با حضور معاون آموزش و پژوهش سازمان مدیریت برنامه‌ریزی کشور به عنوان

سبطی : فشـار بر تصـمیم گیری اعضـای شـورا، مصـداق خیانت به خـون شهـداسـت

مهندس سبطی عضو شوراي اسلامي شهر گرگان: خدشه به جایگاه شورا، خدشه به قانون اساسی است/ عدم اجازه ی

مدیریت شخصی پدر کشور را در آورده است

استاندار گلستان با بیان اینکه منطق از ادبیات انقلاب اسلامی است، گفت: اگر می خواهیم مدیریت مستقر

فائزه عبداللهی جایگزین نبی هزارجریبی در شورای شهر گرگان

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از استعفای نبی هزارجریبی نایب رئیس شورای چهارم خبر داد و گفت: فائزه
حدیث روز
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 471- 28بهمن1396
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 15
بازدید دیروز: 87
بازدید ماه:3795
بازدید سال:31878
بازدید کل:333043