آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » انتقاد فرمانده سپاه گرگان از کم‎کاری مسئولان در تبلیغات محیطی دفاع مقدس/روحیه انقلابی باید حفظ شود

انتقاد فرمانده سپاه گرگان از کم‎کاری مسئولان در تبلیغات محیطی دفاع مقدس/روحیه انقلابی باید حفظ شود

فرمانده سپاه گرگان از کم‎کاری مسئولان در راستای فضاسازی و تبلیغات محیطی ترویج فرهنگ دفاع مقدس انتقاد کرد.
به گزارش گلستان مهر، سید علی مهاجر اظهار کرد: ما مدیون و وامدار فرهنگ دفاع مقدس هستیم، فضاسازی محیطی برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس در شهرستان گرگان کم‌رنگ است و این اصلاً زیبنده نیست.
وی با تأکید بر اینکه فضاسازی و تبلیغات محیطی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس محدود به بسیج و سپاه نمی‎شود، تصریح کرد: این فرهنگ باید به صورت همگانی تبلیغ و ترویج شود اما جای خالی بسیاری از مسئولان احساس می‎شود.
انتقاد از سکوت مسئولان فرهنگی در برابر هنجارشکنی
فرمانده سپاه گرگان بیان داشت: دفاع مقدس این مهم را تأکید و یادآوری می‎کند که انقلاب اسلامی با تمام محدودیت‌ها و کاستی‎ها با دشمن قددار جنگید و به پیروزی رسید؛ اکنون نیز در حال جنگ با دشمن هستیم؛ شعار «ما می‎توانیم با همدلی و همزبانی» برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است.
مهاجر افزود: نباید ببینیم که مدیری از محدودیت اعتبارات شِکوه می‎کند، اگر مدیریت جهادی وجود داشته باشد با استفاده از ظرفیت‎ها می‎توان اتفاقات خوبی رقم زد.
وی در خصوص برگزاری جشنواره اقوام و کنسرت‎های موسیقی در شهر گرگان گفت: چرا باید اجازه بدهیم آلات موسیقی در جشنواره اقوام بنوازند و عده‎ای برقصند و این مسائل نیز در فضای مجازی پخش شود و مسئولان فرهنگی استان نیز در برابر این‌گونه رفتارها سکوت اختیار کنند؟
نباید به بهانه جشنواره اقوام بدیهیات شرعی را زیرسوال ببریم
فرمانده سپاه گرگان اظهار کرد: وظیفه نداریم به بهانه برگزاری جشنواره اقوام بدیهیات شرعی خودمان را زیرسوال ببریم، رقصیدن خانم در جمع جای توجیه کردن ندارد، چرا مسئولان فرهنگی ما حرف نمی‎زنند آخر تا چه حد باید به احترام همدلی و همزبانی حرمت‎شکنی‎ها را تحمل کنیم.
مهاجر در خصوص نام‌گذاری معابر و تقاطع غیرهمسطح در گرگان گفت: جای فضاسازی شهدا در شهرستان گرگان کم است، معابر و پل‎های شهر می‎تواند به نام شهدا مزین شود، شهدا معلمان جامعه هستند و باارزش‎ترین سرمایه خود را تقدیم انقلاب کردند، این اولین تذکر و اخطار ماست در اینکه مسئولان نباید اجازه حرمت‎شکنی و گستاخی به مقام شهدا صورت بگیرد.
وی بیان داشت: بسیجیان و خانواده‎های شهدا از رفتار برخی مسئولان گله دارند از اینکه وعده‎هایی داده می‎شود که فلان زیرگذر به نام فلان شهید نام‌گذاری می‎شود و سپس مورد غفلت قرار می‎گیرد، گرچه ما آنها را توصیه به صبوری می‎کنیم ولی صبر انقلابی هم حدی دارد مسئولان باید حواس‎شان باشد که مبادا حرمت شهدا شکسته شود.
جای فضاسازی دفاع مقدس در دارالمومنین گرگان خالیست
فرمانده سپاه گرگان بر لزوم حفظ روحیه انقلابی تأکید کرد و گفت: برای برگزاری جشنواره اقوام هزینه‎های میلیاردی می‎شود، اما چرا جای فضاسازی دفاع مقدس، نصب پوستر و پارچه در شهری که دارالمومنین است، خالی است؛ یعنی ما نمی‎توانیم به اندازه روز گرگان برای دفاع مقدس فضاسازی کنیم.
مهاجر افزود: آنهایی که دنبال این هستند روز گرگان به یک هفته افزایش پیدا کند کمی تامل کنند که آیا روز گرگان برگرفته از هویت اسلامی، دینی و انقلابی ماست چرا در هفته دفاع مقدس حضور دوستان را در صحنه نمی‎بینیم این وضعیت نشان می‎دهد که یا آنها دفاع مقدس را قبول ندارند و یا در این بخش کوتاهی می‎کنند.
وی بیان داشت: نکند که تفکرات پان‌‌گرگانیسم در مجموعه‎ای رخنه کند و عده‎ای به دنبال گسترش آن تفکرات باشند مسئولان باید تکلیف خود را در این زمینه مشخص کنند.
فرمانده سپاه گرگان گفت: اگر قرار است تفکری را عملیاتی کنیم باید برگرفته از آموزه‎های دینی و بیانات مقام معظم رهبری باشد هر تفکری خارج از این چارچوب مردود است./فارس

نوشته شده توسط : reza در 31-06-1394, 12:53 | بازدید : 3999 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

فرمانده سپاه نینوا گلستان:دفاع مقدس چشم طمع دشمنان را در ارائه جدید تهدید نظامی کور کرده است

فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: درس بزرگ دفاع مقدس برای نیروهای مسلح و ملت ایران توانسته است

راه‎اندازی هیئت رزمندگان در تمامی استان گلستان

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: هیئت رزمندگان در تمامی شهرستان‎ها، بخش‎ها و محله‎ها

سردار «رمضان شریف» و «حاج صادق آهنگران» در مراسم 13 دردانه غواص گلستان

بعد از ابلاغ ماموریت به سپاه نینوا استان گلستان در راستای تدفین 13 شهید خط‌شکن «ستاد

تشکیل ستاد شهدای غواص در گلستان / گلستان 15 تا 20 مرداد میزبان 13 شهید غواص خط شکن خواهد بود

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اعلام تشکیل ستاد بزرگداشت شهدای خط شکن غواص در گلستان گفت: استان

تصاوير افتتاحیه موسسه فرهنگی شهید سید احسان حاجی حتم‎لو

موسسه فرهنگی شهید سید احسان حاجی حتم‎لو وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار مقام مظعم رهبری به دست

دیدار دكتر سيدعلي طاهري با اتراچالي جانباز شيميايي دوران دفاع مقدس

 حجت الاسلام والمسلمين دكتر سيدعلي طاهري با جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس برادر اتراچالي
حدیث روز
امام مهدی (عج) می فرماید : بدانید که ما مراعات حال شما (دوستان و شیعیان را) می کنیم و هیچ گاه شما را فراموش نمی کنیم.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 471- 28بهمن1396
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 101
بازدید دیروز: 56
بازدید ماه:207
بازدید سال:47054
بازدید کل:298954