آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » تشکیل کمیته دانشجویی تببین «گام دوم» انقلاب در گنبدکاووس

تشکیل کمیته دانشجویی تببین «گام دوم» انقلاب در گنبدکاووس

* دانشجوی بسیجی باید الگوی همه دانشجویان باشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس در این نشست با اشاره به اینکه دانشجویان باید در فضای دانشگاه نگاه نخست خود را بر تولید علم و فناوری بگذارند، اظهار کرد: دانشجوی بسیجی باید الگوی همه دانشجویان در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه علم و فناوری باشد.

رمضانعلی قاسمپور با بیان اینکه دانشجوی بسیجی اگر دانشمند و نخبه علمی باشد هم کلامش نافذ بوده و هم پذیرش و اقبال بیشتری در برابر فعالیت‌های او پدید می‌آید، افزود: این موضوع با مدرک‌گرایی و توجه صرف به مدرک متفاوت است و مقصود ما از توجه به علم افزایش ظرفیت‌های دانایی در بدنه دانشجویان بسیجی است.

وی با تاکید بر اینکه روشنگری و تببین آرمان‌ها و چشم‌اندازهای انقلاب اسلامی یکی دیگر از رسالت‌های دانشجویان بسیجی است، گفت: امروز بسیاری از جوانان با اهداف و آرمان‌های انقلاب و مسیر دستیابی به آن آشنا نیستند و این وظیفه شما دانشجویان بسیجی را سنگین و سنگین‌تر می‌کند.

* همه اقشار بسیج موظف به حمایت از جوانان انقلابی هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس با اشاره به اینکه همه سازمان‌ها، کانون‌ها و اقشار بسیج موظف به همکاری و استقبال از طرح‌ها و ایده‌های ناب جوانان به ویژه دانشجویان هستند، ادامه داد: آنچه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی آمده است توجه ویژه و اعتماد به جوانان به عنوان قوه محرکه کشور است.

قاسمپور با بیان اینکه تقویت نظام و انقلاب اسلامی با هدف استحکام‌بخشی به مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی باید در دستور کار دانشجوی بسیجی و انقلابی باشد، تصریح کرد: دشمنان ما با تمام قوا و با همکاری برخی اپوزسیون خارج‌نشین در صدد ایجاد اختلال در تولید محتوای علمی و فرهنگی توسط شما دانشجویان و تاثیر مخرب بر ادارک و تفکر شما هستند.

وی بر لزوم توانمندسازی دانشجویان بسیجی در حوزه پاسخگویی به شبهات موجود در کشور و فضای دانشگاه‌ها تاکید کرد و گفت: در ارتباط و تعامل با افراد و گروه‌ها ملاک شما ارزش‌های انقلاب اسلامی و خط قرمزتان رهبری و چارچوب‌های نظام مقدس جمهری اسلامی ایران باشد.

* درخشش دانشجویان بسیجی گنبدکاووس در عرصه‌های علمی، فرهنگی و خدمت‌رسانی

مسوول بسیج دانشجویی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه دانشجویان بسیجی گنبدی در سال‌های اخیر نشان داده‌اند برای حضور در عرصه‌های نیازمندی انقلاب آماده به کار هستند، افزود: امروز دانشجویان بسیجی ما در فتح قله‌های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و همچنین عرصه خدمت‌رسانی به مردم به خوبی می‌درخشند.

محسن صبوری با بیان اینکه امروز بخش عمده‌ای از دانشجویان بسیجی در دانشگاه‌های گنبدکاووس از دانشجویان ممتاز رشته‌های مختلف هستند، خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر تعداد زیادی از ابتکارات، اختراعات و ایده‌ها در سطح شهرستان و استان گلستان توسط دانشجویان بسیجی به ثبت رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه اردوهای جهادی خدمت‌رسانی توسط دانشجویان بسیجی در سال‌های اخیر تواسنه بار بسیار زیادی را از دوش دولت و دستگاه‌های اجرایی بردارد، ادامه داد: مهم‌تر از آن حل مشکلات مردم عزیز به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته است که افتخار دانشجویان بسیجی جهادگر است.

* اعتماد رهبری به جوانان انقلابی افتخار بزرگی برای ماست

نمیانده دانشجویان بسیجی دانشگاه گنبدکاووس با اشاره به اینکه در نخسیتن سال از 40 ساله دوم انقلاب اسلامی رسالت و بار سنگینی بر دوش دانشجویان بسیجی و انقلابی گذاشته شده است، اضافه کرد: اعتماد و امیدواری امام خامنه‌ای نسبت به جوانان و دانشجویان مومن و انقلابی افتخاری بزرگ و مسوولیتی سنگین برای ما خواهد بود.

موسوی با بیان اینکه آنچه در گام دوم انقلاب باید برای ایجاد پویایی در نظام اسلامی و تحقق تمدن نوین اسلامی شکل بگیرد در بیانیه امام خامنه‌ای آمده است، تاکید کرد: پیشنهاد ما این است که به عنوان پایلوت در سطح کشور کمیته تخصصی دانشجویی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب تشکیل شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز دانشجویان قلب تپنده حرکت‌های بزرگ کشور هستند، گفت: باید از ظرفیت جوانی و انرژی‌های مثبتی که برای حمایت و تقویت انقلاب اسلامی به واسطه رخدادهای اخیر و افزایش علاقه‌مندی و اعتماد به توان داخل شکل گرفته در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب بهره‌مند شد.

نوشته شده توسط : منصوری در 23-02-1398, 17:49 | بازدید : 30 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

مدیرکل آموزش بنیاد شهید کشور در گرگان:دومین جشنواره ملی ایثار اسفند ماه در کشور برگزار می‌شود

  مدیرکل آموزش بنیاد شهید کشور در گرگان:دومین جشنواره ملی ایثار اسفند ماه در کشور برگزار

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان:بسیجی کلاه سیاسی سرش نمی‌رود/ شیعه و سنی برای دفاع از انقلاب آماده‌اند

  مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان:بسیجی کلاه سیاسی سرش نمی‌رود/ شیعه و سنی

اعتراض دانشجویان بسیجی به استفاده از بیت‌المال و حرمت شکنی طرفداران روحانی در گنبدکاووس

  اعتراض دانشجویان بسیجی به استفاده از بیت‌المال و حرمت شکنی طرفداران روحانی در

دبیر قرارگاه دانشجویی اربعین: دانشجویان برای پیاده‌روی اربعین نیاز به وثیقه ندارند

دبیر قرارگاه دانشجویی اربعین گفت: مقرر شده تا با هماهنگی سازمان نظام وظیفه و وزارت کشور، خروج از
حدیث روز
امام رضا (ع) می فرماید : دوست هركس عقل او و دشمنش جهل اوست.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 471- 28بهمن1396
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 185
بازدید دیروز: 84
بازدید ماه:185
بازدید سال:10116
بازدید کل:311281