آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » تغییر وتحول در دادگستری گلستان

تغییر وتحول در دادگستری گلستان

 

تغییر وتحول دادگستری گلستان

رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود متاسفانه برخی از مدیران به‌جای همراهی با تولیدکنندگان سد راه آنها و رونق تولید هستند.

هاشمیان در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری  شهرستان گنبد با تأکید بر مشارکت جمعی برای رونق تولید اظهارداشت: در این اوضاع نابه سامان اقتصادی، دستگاه قضایی نیز در کنار تولیدگنندگان قرار دارد. برای همین نشست‌های مختلفی را با سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان برگزار می‌کنیم تا موانع موجود را برطرف کنیم.

 در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری  شهرستان گنبد رمضانعلی عابدی تقدیر و به عنوان مسئول حفاظت و اطلاعات دادگستری کل گلستان منصوب و علی یزدانی نیز به عنوان رئیس دادگستری گنبدکاووس و معاون قضایی استان معرفی شد

رئیس‌کل دادگستری گلستان افزود: در این شرایط برخی مدیران به جای اینکه به رونق تولید کمک کنند، مانند سدی در راه تولیدکنندگان قرار می‌گیرند. بعضی از مدیران نیز بدون نظارت بر زیرمجموعه خود از همکاری نکردن نیروها و کارشناسان با تولیدکنندگان بی‌اطلاع هستند. آن دسته از مدیران دستگاه‎های اجرایی که از تخلف زیرمجموعه خود مطلع هستند و این تخلفات را به دستگاه قضایی اعلام نمی‌کنند، خود مجرم هستند.

وی با بیان اینکه شرایط اقتصادی امروز فقط ناشی از تحریم‌ها و تورم نیست، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مسئولان نسبت به وضعیت موجود بی‌تفاوت شده‌اند و نظارت جدی بر بازار وجود ندارد. از طرفی برخی تولیدکنندگان به جای حمایت از یکدیگر زیر پای هم را خالی می‌کنند.

رئیس کل دادگستری استان افزود: برای پیشگیری از وقوع جرم و کاهش تعداد پرونده‌ها باید همه دستگاه‌های اجرایی، نهادهای فرهنگی، مردم و مسئولان تلاش و مشارکت کنند. در استان گلستان در سال 96 و 97 با همکاری دادسرا، شورای حل اختلاف و زیر مجموعه‌های دستگاه قضایی سالانه 400 هزار پرونده رسیدگی شد.

حجت‌الاسلام محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس نیز اظهارداشت: در نظام اسلامی، دستگاه قضایی مهم‌ترین تامین‌کننده عدالت اجتماعی است. دستگاه قضایی و اعتماد مردم به این قوه، نقش زیادی در تحقق گام دوم انقلاب برای ایجاد تمدن نوین اسلامی دارد.

‌رمضانعلی عابدی، رئیس سابق دادگستری گنبدکاووس نیز گفت: با کمک همکاران دادگستری و خیران اقدامات بسیار خوبی در آزادی زندانیان و حمایت از خانواده زندانیان انجام شده است.

علی یزدانی، رئیس جدید دادگستری گنبدکاووس اظهارداشت: با گسترش فرهنگ پیشگیری باید در کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی کمک کنیم.

در این مراسم از زحمات رمضانعلی عابدی تقدیر و به عنوان مسئول حفاظت و اطلاعات دادگستری کل گلستان منصوب و علی یزدانی نیز به عنوان رئیس دادگستری گنبدکاووس و معاون قضایی استان معرفی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم

نوشته شده توسط : منصوری در 23-02-1398, 18:48 | بازدید : 433 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

رئیس کل دادگستری گلستان : برخورد مامور نیروی انتظامی با موتورسیکلت‌سوار کردکویی در فضای مجازی، احساسات عمومی را جریحه‌دار کرد.

  رئیس کل دادگستری گلستان : برخورد مامور نیروی انتظامی با موتورسیکلت‌سوار کردکویی در

درخواست استاندار گلستان از دستگاه قضایی برای تفسیر قانون به نفع مردم و توسعه ، تولید و اشتغال

  درخواست استاندار گلستان از دستگاه قضایی برای تفسیر قانون به نفع مردم و توسعه ، تولید و

رئیس کل دادگستری گلستان:۲۲ زندانی جرائم غیرعمد در استان گلستان توسط خیران آزاد شدند

  رئیس کل دادگستری گلستان:۲۲ زندانی جرائم غیرعمد در استان گلستان توسط خیران آزاد شدند رئیس کل

رئیس کل دادگستری استان گلستان:حکم ۲ سارق مسلح طلافروشی گالیکش صادر شد/ اعدام در محل سرقت

  رئیس کل دادگستری استان گلستان:حکم ۲ سارق مسلح طلافروشی گالیکش صادر شد/ اعدام در محل سرقت

عدم همکاری اداره آب گلستان در زمینه پلمپ چاه‎های غیرمجاز

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در زمینه پلمپ چاه‎های غیرمجاز احکام زیادی در واحدهای اجرای احکام
حدیث روز
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 577 شنبه 3 آبان 1399
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید
File engine/modules/prostats.php not found.