آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » اجرای بیش از 500 برنامه به‎مناسبت سوم خرداد در گلستان/ استخوان‎های پوسیده استکبار با مقاومت شکسته می‎شود

اجرای بیش از 500 برنامه به‎مناسبت سوم خرداد در گلستان/ استخوان‎های پوسیده استکبار با مقاومت شکسته می‎شود

موضوع : اسلایدر / سیاست

اجرای بیش از 500 برنامه به‎مناسبت سوم خرداد در گلستان/ استخوان‎های پوسیده استکبار با مقاومت شکسته می‎شود

فرمانده سپاه نینوا گلستان، از اجرای بیش از 500 برنامه به‎مناسبت سوم خرداد در سراسر استان گلستان خبر داد و گفت: این برنامه‎ها در قالب 32 عنوان و 17 برنامه محوری برگزار می‌شود.

، سردار حسین معروفی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان که با موضوع سوم خرداد؛ سالروز فتح خرمشهر برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مؤمنان اظهار کرد: فتح خرمشهر برای ما فتح یک شهر نیست، در حالی به مقابله با دشمن رفتیم که تمام دنیای استکبار در یک‌طرف صف‎آرایی کرده بودند و ایران طرف دیگر بود.

وی ادامه داد: در سال نخست جنگ تحمیلی به دلیل مدیریت نامطلوب و لیبرال بنی‌صدر موفقیت زیادی نداشتیم اما با اعمال تغییرات روند جنگ تغییر کرد و تلفیق زیبایی بین سپاه و ارتش به وجود آمد و عملیات‌های بزرگی به دنبال آن انجام شد.

فتح خرمشهر نشانه جهاد و مقاومت ملت ایران بود

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه خرمشهر نشانه مقاومت، مجاهدت و جهاد واقعی ملت ایران در مقابل استکبار بود، اذعان کرد: فتح خرمشهر نشانه عظمت و بزرگی ملت ایران بود ما در فتح خرمشهر با امکانات و نیروهای اندک ضمن بازپس‌گیری خرمشهر نزدیک به 20 هزار اسیر هم در اختیار گرفتیم.

معروفی با اشاره به اینکه پیروزی در خرمشهر نشانه جهاد و مقاومت ملت ایران بود، یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند آماده باشید خرمشهرها در پیش است و این به معنای آن است که ما خرمشهر را با جهاد و مقاومت بازپس‌گیری کردیم و عزت آفریدیم امروز هم در حوزه‌های مختلف اجتماعی فرهنگی و اقتصادی و مقابله همه‌جانبه با دشمن نیاز است با جهاد و مقاومت بر دشمن غلبه کنیم.

وی تأکید کرد: در مقابل دشمن راهی جز منطق مقاومت که برگرفته از منطق اهل‌بیت (ع) و سیدالشهدا (ع) است وجود ندارد، ابراز کرد: حضرت سیدالشهدا (ع) مایه عزت بشری است و مقاومت به معنای عزت، شرف و بزرگی حسینی است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه راه مقاومت و ایستادگی ما را در دفاع مقدس پیروز کرد، ابراز کرد: تمام تلاش امروز دشمن حذف مقاومت ملت ایران است، دشمن عملیات سنگینی را علیه ما آغاز می‌کند سپس شماره تلفن برای مذاکره می‌دهد و این اقدام دشمن برای فرو ریختن مقاومت ملت ایران است.

معروفی اضافه کرد: دشمن به بهانه برجام می‌خواهد قدرت منطقه‌ای، دفاعی و موشکی ملت ایران را بگیرد و امروز دشمن قدرت رویارویی با انقلاب اسلامی و ملت ایران را ندارد لذا با جنگ روانی، سایبری و اطلاعاتی در راستای تغییر محاسبات و تمایلات و اشراف بر ذهن و قدرت انسان‌ها اقدام کرده است.

وی تأکید کرد: تنها راه مقابله با دشمن، مقاومت است و برای تحقق این مهم همه باید گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه باشند و برای ایستادگی و مقابله با دشمن متحد و منسجم شوند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان، مقاومت را سنگر مستحکم در برابر دشمن دانست و بیان کرد: در طول انقلاب اسلامی هر کجا مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کردیم موفق شدیم و دشمن مجبور به عقب‌نشینی شد.

 استخوان‎های پوسیده استکبار با مقاومت شکسته می‎شود

معروفی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد آستانه ملت ایران را با مشکلات اقتصادی پایین بیاورد، گفت: نباید بگذاریم دشمن انسجام ما را از بین ببرد  امروز وقت سهم‎خواهی در برخی کارهای ضعیف نیست و مقاومت و اتحاد ما در برابر دشمن مسلح، خون‌خوار و جاه‌طلبی است که استخوان‌های آن پوسیده است و با مقاومت شکسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال اجرای برنامه سوم خرداد به عهده سپاه پاسداران است، از اجرای بیش از 500 برنامه به مناسبت سوم خرداد در مساجد و حوزه‌های مقاومت بسیج سراسر استان گلستان خبر داد و افزود: امسال برنامه‌های سوم خرداد در گلستان در قالب 32 عنوان و 17 برنامه محوری برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان اعزام گروه‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم گلستان، برگزاری کارگاه آموزشی پیشرفت و رونق تولید در کسب و تجارب، یادبود شهدای سوم خرداد و یادواره‌های شهدا، آبروی محله، نشست بررسی خرمشهرهای پیش رو،  غبارروبی گلزار مطهر شهیدان، بیان خاطرات رزمندگان حماسه‌سازان فتح خرمشهر، دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران فتح خرمشهر، شرکت و سخنرانی در نماز جمعه را ازجمله برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در گلستان برشمرد.

معروفی از برگزاری صبحگاه نظامی به مناسبت فتح خرمشهر با حضور نیروهای مسلح، خانواده‌های شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و شورای تأمین در پنج خردادماه در گرگان خبر داد و ادامه داد: احیای مراسم لیالی قدر در جوار شهدای گمنام، برگزاری مراسم متمرکز شهدای سوم خرداد و افتتاح پروژه آبرسانی چناران مراوه‌تپه و رونمایی از نرم‌افزار تور زیارت مجازی شهداء از دیگر برنامه‌های ویژه سوم خرداد در گلستان است.

وی از انعکاس موضوعات مربوط به سیل از رسانه‌های استان گلستان قدردانی کرد و گفت: با تلاش رسانه‌ها برانگیختگی در کشور به وجود آمد و این موجب شد علاوه بر کمک‌های ملی سیل محبت از سوی ملت ایران برای کمک به سیل‌زدگان جاری شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان، تزریق امید به جامعه را از رسالت خبرنگاران عنوان کرد و افزود: رسانه‌ها در حادثه سیل اقدام درصحنه عمل را به نمایش گذاشتند و باید گفت در حریان سیل زیبایی‌های دوران دفاع مقدس توسط اصحاب رسانه به زیبایی به نمایش گذاشته شد.

موضوع : اسلایدر / سیاست
نوشته شده توسط : منصوری در 31-02-1398, 00:01 | بازدید : 67 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا:برنامه های شاخص گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط سپاه نینوا اعلام شد

  معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا:برنامه های شاخص گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر توسط سپاه

سوم خردادسالروز فتح خرمشهر ، روز مقاومت و پیروزی

سوم خردادسالروز فتح خرمشهر ، روز مقاومت و پیروزی مقاومت مردم خرمشهر، حماسه ای از یاد نرفتنی است؛

دبیر کل اجلاسیه چهارهزار شهید گلستان :اجرای 264 عنوان برنامه در اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان.

دبیر کل اجلاسیه چهارهزار شهید گلستان :اجرای 264 عنوان برنامه در اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان.

سردار صادقی در ششمین یادواره روستای زنگیان گرگان؛ دفاع مقدس نسخه مقابله با جنگ نرم

سردار صادقی در ششمین یادواره روستای زنگیان گرگان؛ دفاع مقدس نسخه مقابله با جنگ نرم فرمانده

سردار صادقی :کسانیکه می گویند ما نیروهای نظامی نمی خواهیم در پای میز مذاکره کشور را از جنگ مصون کردیم، ناشی از یک مشرب فکری است .

سردار صادقی :کسانیکه می گویند ما نیروهای نظامی نمی خواهیم در پای میز مذاکره کشور را از جنگ مصون
حدیث روز
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 471- 28بهمن1396
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 51
بازدید دیروز: 67
بازدید ماه:2904
بازدید سال:12835
بازدید کل:314000