آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » آقای غراوی حواست به بچه های مردم باشد!! استخدام خزنده و مشکوک 30 ژن خوب سیاسی توسط استانداری گلستان /اما این 30 نفر چه کسانی هستند ؟

آقای غراوی حواست به بچه های مردم باشد!! استخدام خزنده و مشکوک 30 ژن خوب سیاسی توسط استانداری گلستان /اما این 30 نفر چه کسانی هستند ؟

موضوع : اسلایدر / سیاست

آقای غراوی حواست به بچه های مردم باشد!!

استخدام خزنده و مشکوک 30 ژن خوب سیاسی توسط استانداری گلستان + اسامی

پرونده استخدام 30 ژن خوب  سیاسی و نور چشمی های رادیکال در استان گلستان که با محوریت مناف هاشمی استاندار معزول به راه افتاد و با سیل گلستان به محاق رفته بود دوباره با فشار تندروها به غراوی سرپرست استانداری براه افتاده است .

اواخر دیماه سال گذشته بود که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان گلستان سفر کرد.

فارغ از این که این سفر چه نتایج و دستاوردهایی برای مردم استان داشت که هنوز بر ما پوشیده است ، اما یک دستور رئیس جمهور این روزها خیلی حاشیه ساز شده است .

در آن سفر جریان اصلاح طلب استان گلستان با میدان داری مناف هاشمی استاندار بی کفایت و معزول استان که مردم را در سیل گلستان تنها گذاشت ، با توجه به اینکه دو سال بیشتر به پایان دولت روحانی نمانده طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور ، از ایشان می خواهند که "تعداد 30 نفر از نخبگان و سرآمدان علمی و ایثارگر استان گلستان" به استخدام دولت در بیایند .

حسن روحانی که طبق معمول از همه چی بی خبر است با این باور که اینها واقعا نخبه اند و کار فارغ العاده ای انجام داده و مشکلی از مشکلات کشور را حل کرده اند ، ذیل نامه را پاراف و دستور جذب این 30 نفر را می دهد .

اما این 30 نفر چه کسانی هستند ؟

آیا آنها واقعا سرآمدان و نخبگان علمی و فرزندان شهدا هستند ؟

بررسی ها و دستیابی این پایگاه خبری به اسامی آنها نشان می دهد که این 30 نفر نه نخبه علمی هستند و نه جزو فرزندان شاهد و ایثارگر بلکه فعالین ستاد انتخاباتی دکتر روحانی هستند که بعضا مواضع تند رادیکالی نسبت به نظام نیز داشته و حتی برخی از آنها در فتنه 88 بازداشت شده اند .

پرونده استخدام این ژن خوب های سیاسی و نور چشمی های رادیکال در استان گلستان با محوریت مناف هاشمی استاندار معزول به راه افتاد و حتی برخی افراد نظیر ( الف – خ ) در سازمان همیاریها مشغول بکار شد ، برخی دیگر نیز در کشاکش این کار قرار داشتند که ناگهان سیل گلستان آمد و استاندار بی کفایت را با خود برد .

بعد از رفتن مناف هاشمی که خدمات بی شائبه اش به جریان تندرو استان در تاریخ ثبت شده ، ساز و کار استخدامی ژن خوب های سیاسی استان به محاق رفت تا اینکه از هفته های گذشته بزرگان این جریان با توجه به اینکه فهمیده اند دولت روحانی به پایان عمر سیاسی خود رسیده ، فشار خود را به غراوی سرپرست استانداری برای استخدام این افراد زیاد کرده اند .

اما غراوی باید بداند که اگر در مسیر استخدام این افراد قرار بگیرد یا کمکی به این استخدام ها بکند ،  قطعا با واکنش جدی رسانه ها و مردم استان گلستان قرار خواهد گرفت .

مردمی که سالها فرندانشان با مدارک عالی دانشگاهی و نخبگی علمی به شغل رانندگی تاکسی اکتفا کرده اند و بهانه خاموش بودن آنها عدم وجود استخدام در نهادهای دولتی است ، اگر بدانند که استخدام هست ولی برای نورچشمی ها !! قطعا با امضا طومار و تجمع علیه غراوی طغیان خواهند کرد.

در میان نورچشمی هایی که برای استخدام معرفی شده اند افرادی چون ( روح الله – م ) فرزند رئیس سابق شورای اصلاح طلبان استان ، (مبین – م ) فرزند یکی از اعضای بنیاد باران ، ( صادق –  س ) عضو ستاد تبلیغاتی روحانی در تهران ، ( مهدی –  ص ) خواهرزاده استاندار سابق ، ( محسن – ک فعال ستاد روحانی در گلستان)  ، ( حسن –  ر ) بازداشتی فتنه 88 و ... وجود دارد .

این اسامی نزد این پایگاه خبری محفوظ است و قطعا اگر استانداری گلستان و شخص آقای غراوی بخواهد روند استخدامی غیر قانونی این افراد را ادامه دهد مجبور به انتشار نام و سوابق این افراد خواهیم بود. به گزارش گلستان ما  

موضوع : اسلایدر / سیاست
نوشته شده توسط : منصوری در 13-03-1398, 18:49 | بازدید : 14 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

استاندار بومی یا استاندار گرگانی ؟ ملاک انتخاب استاندار باید اخلاق ، تقوی ، تخصص ، تعهد ، تجربه مفید کاری و روحیه جهادی باشد

  استاندار بومی یا استاندار گرگانی ؟ ملاک انتخاب استاندار باید اخلاق ، تقوی ، تخصص ، تعهد ،

استاندار گلستان تاکید کرد: ضرورت استقرار صنایع بزرگ و متوسط در گلستان

  استاندار گلستان تاکید کرد: ضرورت استقرار صنایع بزرگ و متوسط در گلستان استاندار گلستان بر

رئیس کل دادگستری گلستان : استخدام ۱۴۶ نفر در آزمون استخدامی قوه قضاییه

  رئیس کل دادگستری گلستان : استخدام ۱۴۶ نفر در آزمون استخدامی قوه قضاییه هادی هاشمیان رئیس کل

استاندار بعدی بومی است یا غیر بومی :گزینه های احتمالی هشتمین استاندار گلستان + سوابق

  استاندار بعدی بومی است یا غیر بومی :گزینه های احتمالی هشتمین استاندار گلستان + سوابق نام

سیدحمیدروحانی در جمع تاریخ پژوهان گلستان :از افراد فاسد و هرزه تجلیل می کنند تا دیگر شهدا الگو نباشند

روحانی در جمع تاریخ پژوهان گلستان :از افراد فاسد و هرزه تجلیل می کنند تا دیگر شهدا الگو نباشند /
حدیث روز
امام باقر (ع) می فرماید : خداوند ، دشنام گوى بی آبرو را دشمن دارد.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 471- 28بهمن1396
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید

آمار بازدید
بازدید امروز: 8
بازدید دیروز: 67
بازدید ماه:2861
بازدید سال:12792
بازدید کل:313957