آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » امام جمعه بندرترکمن: بهره‎مندی عده‎ای از حقوق نجومی و تعویق 17 ماهه حقوق معدن‎کاران عادلانه نیست

امام جمعه بندرترکمن: بهره‎مندی عده‎ای از حقوق نجومی و تعویق 17 ماهه حقوق معدن‎کاران عادلانه نیست

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه بنده نیز در یک ماه گذشته در خطبه نماز جمعه اعتراض کرده بودم که چرا باید در کتاب درسی ریاضی دوران ابتدایی روابط دوستانه دختر و پسر آموزش داده شود، گفت: در آن زمان ما از امضای سند 2030 اطلاعی نداشتیم و در جریان نبودیم که این مطالب برگرفته از یک سند مخفی امضاء شده است که باید به تدریج در آموزش و پرورش آموزش داده شود.
حجت‎الاسلام منصوری با بیان اینکه براساس این سند همجنس‎بازی باید کم کم در آموزش و پرورش آموزش داده شود و کسی حق اعتراض ندارد، افزود: این بند از سند 2030 به‎معنای ترویج بی‎دینی است، بنده نمی‎دانم دولت با چه منطقی این سند را امضاء کرده است؟
وی بیان کرد: بعد از آنکه ماهیت سند 2030 بر همگان آشکار شد و مقام مظم رهبری نسبت به آن اعتراض کردند آقای ظریف گفتند که برخی از مصوبات این سند را اجرا نمی‎کنیم.
امام جمعه بندرترکمن ادامه داد: بیخود کرده‎اند که سند 2030 را امضاء کردند و امروز می‎گویند برخی از مصوبات سند 2030 را اجرا نمی‎کنند.
حجت‎الاسلام منصوری با بیان اینکه سند 2030 مخالفت صریح با آیات و روایات است، اذعان کرد: چرا مخفیانه دین را می‎فروشید؟ این سند ترویج فرهنگ ضدانسانی قوم حضرت لوط است؛ حال با توجه به این مسائل چرا برخی به دلیل مسائل مادی دین‎فروشی می‎کنند.
وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند دشمن با امضای سند 2030 به دنبال تغییر رفتار در مسؤولان است تا با این کار با اسلام، انقلاب و خط امام راحل زاویه ایجاد شود و به تدریج در مقابل نظام و انقلاب قرار بگیرند.
امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه مسؤولان به فرامین مقام معظم رهبری توجه کنند و آگاه باشند فرامین معظم‎له بسیار دقیق و هوشیارانه است، بیان کرد: امضای سند 2030 تاسف‎آور است و مسؤولان نباید قراردادهایی را امضاء کنند که دین ما را نابود می‎کند.
حجت الاسلام منصوری با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در مراسم دانش‎آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری، تصریح کرد: معظم‎له در این دیدار فرمودند انتخابات، می‎تواند مایه‌ی اعتلاء و آبرو شود هم می‎تواند مایه‌ی ضعف و سستی و ایجاد مشکلات شود، اگر مردم با نظم شرکت کنند، با اخلاق حرکت کنند، حدود اسلامی را رعایت کنند، قانون را همه رعایت بکنند، مایه‌ی آبرو و عزت نظام جمهوری اسلامی است؛ و اگر قانون‌شکنی و بد‌اخلاقی کنند و با حرفهای خود، دشمن را به خودشان امیدوار کنند، انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد.
وی با اشاره به اظهارات برخی مبنی بر اینکه عده‎ای با پیروزی در انتخابات در پیاده‎روها دیوار می‎کشند، توضیح داد: این سخنان بسیار بچه‎گانه و خنده‎آور است و قطعاً بیان این سخنان موجب می‎شود کشورهای اسلامی و رؤسای آنها با شنیدن این سخنان کشور ما را به تمسخر بگیرند.
امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که در سال 1363 عده‎ای می‎خواستند به بین آقایان و بانوان دیوار بکشند که ما اجازه نداده‎ایم و امام راحل نیز حمایت کرد، ابراز کرد: حال امروز چگونه است که برخی این مسائل را بیان می کنند.
منصوری تأکید کرد: همانطور که معظم‎له فرمودند امنیت کشور در انتخابات باید به طور کامل حفظ شود و کاندیداها باید به مسأله اقتصادی، معیشت مردم، عزت ملی و استقلال ملت ایران، امنیت و آرامش ملی توجه کنند و گسل‎های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی مردم را تحریک نکنند و مدام ترکمن، اهل سنت و کردها را از هم تفکیک نکنند زیرا که این گسل‎ها به نفع دشمن است.
وی با تسلیت جان‎باختن جمعی از معدن‎کاران در معدن زمستان‎یورت آزادشهر، خاطرنشان کرد: در هفته کارگر چنین حادثه تأسف‎بار و هولناکی در آزادشهر رخ داد و 43 انسان بی‎گناه و زحمت‎کش کشته شدند؛ انسان‎هایی که با حقوق 850 هزار تومان و سه ماه بیمه، 17 ماه حقوق نگرفته بودند.
امام جمعه بندرترکمن با اشاره به تنبیه و برخورد با معدن‎کاران در اعتراض سال گذشته آنها، تشریح کرد: چرا باید چنین اتفاقی رخ بدهد، مگر دولت، دولت اعتدال نیست؟ مگر به اسم اعتدال با مردم صحبت نکردند؟ حال چگونه است که عده‎ای در نعمت و فراوانی از حقوق‎های نجومی بهره‎مند می‎شوند اما عده‎ای کارگر معدن‎کار با این شغل سخت و پرمشقت کمترین حقوق را می‎گیرند، چرا باید با وجود تورم و گرانی حقوق کارگران معدن 18 ماه به تعویق بیفتد؟ این مسائل نمونه بی‎عدالتی است.
منصوری مطرح کرد: در حادثه پلاسکو از جان‎باختگان و افرادی که در قالب تیم نجات رفتند تجلیل شد و آنها را شهید محسوب کردند که البته این مسأله موجب افتخار ماست اما از مسؤولان انتظار داشتیم در حادثه معدن یورت آزادشهر نیز حداقل کسانی که برای کمک رفته بودند و جان باختند را شهید محسوب و از آنها تجلیل می‎کردند و معدنچیان را اینطور مظلومانه تشییع نمی‎کردند.
وی با بیان اینکه مسؤولان بین مردم تهران و شهرستان‎ها تفاوت قائل نشوند، ابراز کرد: آیا مردم تهران با شهرستان‎ها فرقی دارند که مسؤولان اینطور برخورد می‎کنند؟ مسؤولان باید توجه کنند که همه مردم با یکدیگر یکسان هستند.
امام جمعه بندرترکمن در بخش دیگر از سخنانش با قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار داشت: در صورتی که زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) نباشد قطعاً در جامعه ناامنی ایجاد می‎شود، همانطور که نقشه‎های شوم دشمنان برای بمب‎گذاری در جمع‎های مردمی و ایجاد ناامنی با تیزبینی و هوشیاری نیروهای اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش برآب شد.

نوشته شده توسط : reza در 23-02-1396, 12:27 | بازدید : 2493 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل دو + صفر ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

کمیته حقیقت‌یاب، بررسی و شناسایی عوامل حادثه معدن آزادشهر را آغاز کرد

  کمیته حقیقت‌یاب، بررسی و شناسایی عوامل حادثه معدن آزادشهر را آغاز کرد استاندار گلستان

۷ هزار تومان به ازای ۱۶ ساعت کار در معدن دریافتی داشتم/برادرم ۱۴ ماه حقوق دریافت نکرد

  ۷ هزار تومان به ازای ۱۶ ساعت کار در معدن دریافتی داشتم/برادرم ۱۴ ماه حقوق دریافت نکرد برادر

امام جمعه بندرترکمن:  وزیر صنعت نمی‎تواند فقر را درک کند وقتی که خود یک کارتل اقتصادی است

  امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه متأسفانه برخی افراد فرامین مقام معظم رهبری را

از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان:سه روز عزای عمومی در استان گلستان اعلام شد

  نماینده ولی فقیه در استان گلستان و استاندار این استان در پیامی مشترک به علت جان باختن تنی

امام جمعه کردکوی: خدمت حداکثری توأم با صداقت و علاقه سرلوحه کار مسؤولان باشد

گلستان مهر: امام جمعه کردکوی با بیان اینکه مسؤولیت قرارگرفته در اختیار مسؤولان یک فرصت است،
حدیث روز
امام علی(ع) می فرماید : آراستگی از اخلاق مومنان است.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 577 شنبه 3 آبان 1399
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید
File engine/modules/prostats.php not found.