آخرین اخبار :
bg-login
img-registr
عضویت
تبلیغات
» » مدیران اجرایی باید بدانند که دشمن وقیح است و با عقب‎نشینی ما یک گام جلوتر می‎آید

مدیران اجرایی باید بدانند که دشمن وقیح است و با عقب‎نشینی ما یک گام جلوتر می‎آید

موضوع : اسلایدر / سیاست

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان اذعان کرد: مدیریت هشت سال جنگ ناجوانمردانه دشمن، عزل جانشین رهبری و اقدامات بسیار دیگر کار کوچکی نبود و نشان دهنده روح بزرگ، ایمان قوی، معرفت و عرفان فوق‎العاده‎ امام راحل بوده است.

طاهری با بیان اینکه اعتقاد به نائب امام زمان (عج) بودن ولی‎فقیه یک شعار نیست، افزود: قطعاً شخصی که در رأس جامعه شیعی مورد حمایت خداوند و مورد عنایت امام زمان (عج) است.

وی با بیان اینکه اگر می‎خواهیم راه امام راحل را بشناسیم کافی است برخی شاگردان امام (ره) اعم از شهید مطهری، شهید بهشتی و مقام معظم رهبری را بشناسم، بیان کرد: امام راحل در وصف مقام معظم رهبری فرمودند شما از جمله افراد نادری هستید که برای مردم مثل خورشید نورافشانی می‎کنید.

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان شهدای دوران دفاع مقدس، برخی سرداران شهید و شهید فهمیده‎ها‎ را تربیت شده مکتب امام راحل برشمرد و مطرح کرد: اگر جریان دفاع مقدس نبود امروز حزب‎الله لبنان شکل نمی‎گرفت که با تجهیزات و تعداد کم بتواند در جنگ 33 روزه در برابر بزرگترین ارتش دنیا بدون کمترین تقدیم شهید و تلفات پیروز شود، این افراد تربیت‎شدگان مکتب امام راحل هستند.

*امروز ملت ایران الگوی مردم منطقه و جهان هستند

طاهری با بیان اینکه در صورت نبود سپاه قدس و سردار سلیمانی‎ها، آمریکا و رژیم صهیونیستی به میدان می‎آمدند و باید در داخل با آنها می‎جنگیدیم، تصریح کرد:0 همه ما باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی، ولایت‎فقیه و آرمان‎هایی که به خاطر آن شهید دادیم، باشیم.

وی ادامه داد: آیا درست است که با تقدیم 17 هزار شهید ترور و تحمل رنج‎های بسیار توسط آزادگان و جانبازان تحت تاثیر ماهواره قرار بگیریم و یا به دنبال آزادی‎هایی باشیم که با اسلام و آرمان‎های نظام سازگار نیست؟ قطعاً این اقدامات پشت پا زدن به آرمان‎های امام راحل و شهداست البته ملت ایران در میدان هستند و این را در عمل اثبات کردند.

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان با بیان اینکه ادعاها و جریح‎ شدن و شاخ و شانه کشیدن دشمن نشان می‎دهد باید بیشتر گوش به فرمان ولی‎فقیه، بیدارتر و هوشیارتر باشیم، یادآور شد: امروز ملت ایران الگوی مردم منطقه و جهان است و آنها به پشتوانه نظام اسلامی بسیاری از کارها را انجام می‎دهند، اگر اقتدار نظام اسلامی نبود قیام مردم بحرین توسط حکومت بحرین سرکوب می‎شد حال آنکه با پشتوانه جمهوری اسلامی ایران جرأت برخورد تند را ندارند.

* برخی مسؤولان آنطور که باید عزت ایران را مراعات نمیکنند

طاهری با تاکید بر اینکه هر چه از آرمان‎های خود عقب‎نشینی کنیم دشمن پرروتر و جریح‎تر می‎شود، تصریح کرد: اگر امروز کشوری مانند عربستان سعودی که در برابر ایران عددی به حساب نمی‎آید پررو و جریح شدند به دلیل آن است که برخی می‎خواهند تعامل صلح‎آمیز داشته باشند، از بیان برخی سخنان پرهیز کرده و موضع‎گیری انقلابی را ندارند در واقع برخی مسؤولان آنطور که باید عزت ایران را مراعات نمی‎کنند.

وی با طرح این سؤال که چرا باید قراردادهای محرمانه‎ای امضاء شود که با ارزش‎های اسلامی ما منافات دارد، بیان کرد:  برخی قراردادها، یا قراردادهای اقتصادی ننگین است که منابع اقتصادی ملت ایران با آن به تاراج می‎رود و یا مانند سند 2030 است که ارزش‎های اسلامی ما با آن زیر پا گذاشته می‎شود.

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان با بیان اینکه برخی مسؤولان در دفاع از سند 2030 می‎گویند اجرای آن براساس مبانی دینی و انقلابی خواهد بود، اضافه کرد: این مسأله امکان‎پذیر نیست، از طرفی نویسندگان سند 2030 ماهرانه پیوست‎هایی برای سند در نظر گرفتند که عمق فاجعه را نشان می‎دهد و عدم اجرای پیوست‎ها را نیز به منزله عدم اجرای سند تلقی می‎کنند.

طاهری متذکر شد: بسیار عجیب است که براساس این سند در کشوری اسلامی ما آموزش جنسی باید از مهد کودک‎ها و دبستان‎ها آغاز و درس جهاد و شهادت از کتب آموزشی ما حذف شود که این اقدامات اتفاقات بدی است و سیلی‎هایی است که می‎خوریم که امید است با این سیلی‎ها بیدار شویم.

*ولایتمداری بدون بصیرت امکانپذیر نیست

وی با تاکید بر اینکه هر زمان از آرمان‎های خود عقب‎نشینی کردیم وضع ما بدتر شده است، اذعان کرد: برخی می‎گویند با این کار مشکلات اقتصادی و اجتماعی ما برطرف می‎شود، آیا این سال‎های اخیر که عقب‎نشینی کردیم وضعیت اجتماعی و اقتصادی کشورمان بهتر شده است؟  مدیران  اجرایی کشورباید قبول کنند که دشمن وقیح است و با عقب‎نشینی ما یک گام جلوتر می‎آید همانگونه که مقام معظم رهبریفرمودند: من عرض کنم حدّ یقف کجاست؟ آن‌جایی است که شما - که چنین حقّی را نه شما دارید، نه من - از طرف ملت ایران اعلام کنید که ما اسلام، جمهوری اسلامی و حکومت مردمی را نمیخواهیم؛ هر کسی که شما مصلحت میدانید، بیاید در این مملکت حکومت کند! این حدّ یَقِف است؛ اوّلِ اسارت مملکت.

سید محسن طاهری گفت:  در واقع اینطور نیست که اگر رفاقت ما با دشمنان بیشتر شود دشمنی آنها کاهش یابد.

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) گرگان با بیان اینکه مقام معظم رهبری طی این سال‎ها نشان دادند خلف صالح و شاگرد خوب امام راحل بوده و هستند، خاطرنشان کرد: پیروی از ولی‎فقیه بدون بصیرت امکان ندارد، از این رو باید با بصیرت از ولایت فقیه تبعیت و مقصد فرامین و منویات معظم‎له را درک و اجرا کنیم./فارس

موضوع : اسلایدر / سیاست
نوشته شده توسط : reza در 18-03-1396, 18:55 | بازدید : 2574 | نظرات : 0

اضافه کردن نظر

نام شما:
ایمیل:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
حاصل سه + سه ؟ (به عدد)
پاسخ:*

اخبار مشابه:

فتنه‎گران 88 با مشاهده انتخابات سال 1396 خجالت بکشند

  معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان:فتنه‎گران 88 با مشاهده

امام جمعه بندرترکمن:حذف مرگ از شعارها مخالفت صریح با آیات قرآن و روایات است/ دستگیری جاسوس در دفتر مشاور رئیس جمهور مصداق نفوذ اس

  امام جمعه بندرترکمن:حذف مرگ از شعارها مخالفت صریح با آیات قرآن و روایات است/ دستگیری جاسوس

رحیم‌پور ازغدی:سند 2030 سبک زندگی جامعه را هدف قرار داده است

  رحیم‌پور ازغدی:سند 2030 سبک زندگی جامعه را هدف قرار داده است/ هدف ترامپ از سفر به

مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) گرگان: آمریکا می‎خواهد نفوذ به ایران را قانونی کند

مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) گرگان با اشاره به اینکه برخورد انقلاب اسلامی در مذاکره با

سيدمحسن طاهري: اقتصاد مقاومتی با برجام یا بدون آن با جدیت پیگیری شود

مسئول حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) گرگان گفت: مسئولان باید هوشیار باشند که دچار غفلت از اقتصاد

دشمن نسبت به مردم ایران کینه دارد/ فتنه همیشه با آشوب و سروصدای خیابانی نیست/ آرزوی ما موفقیت همه دولت‎هاست

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) گرگان تاکید کرد: دشمن نسبت به مردم ایران کینه دارد.
حدیث روز
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
هفته نامه گلستان مهر
شماره 577 شنبه 3 آبان 1399
آرشیو
پیوندهای مرتبط
آمار بازدید
File engine/modules/prostats.php not found.